Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14 évesen a vérnyomásom fel...

14 évesen a vérnyomásom fel szokott menni 152/98-ra . Miért van ez? 14/F

Figyelt kérdés
Nem vagyok se tul kövér se túl sóvány.
2012. aug. 10. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet pl attól is, ha sokat idegeskedsz vagy aggódsz, vagy lehet valami probléma a szíveddel, keringési rendszereddel, lehet valamilyen más betegségnek a tünete.

Amúgy mikor szokott felmenni? Valamilyen testmozgás után, vagy ha sokat vagy kint a napon, esetleg csak úgy magától, minden előjel nélkül? Ha régóta tart, és nem is múlik a dolog, szerintem érdemes lenne elmenned egy kivizsgálásra, mert sok káros szövődménye lehet a magas vérnyomásnak.

2012. aug. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na gyorsan húzzál el az orvoshoz kispajtás! Ez nem vicc, a magas vérnyomás nagyon alattomos betegség.
2012. aug. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A szivemmel minden rendben.Voltam orvoshoz és adott gyogyszert és nem szabad sos és zsiros ételt enem ezt be is tartom.De a doktor ur azt nem tudja hogy én cigiztem az elött persze lehagytam .De ugy kivánom hogy nem tudom mit csináljak.Ha visza szoknék a cigire kb milyen problémáim lenének?
2012. aug. 10. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!