Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudom kipihenni magam....

Messyna kérdése:

Nem tudom kipihenni magam. Mitől lehet ez?!

Figyelt kérdés
Tegnap pl nem aludtam az éjszaka, reggel 7-kor elaludtam, délbe fel kellett kelnem. fél 4 körül visszaaludtam, 8-ig, majd éjféltől délután egyig.. de mikor felébredtem, úgy éreztem, át tudnék aludni még egy napot, semmit nem ért az alvás.. pedig nem ébredtem fel sokszor, sőt, össze-vissza álmodtam mindent.. de van, mikor nem ilyen szaggatottan, hanem egyhuzamba alszom 10-12 órát. akkor sem érzem magam kipihentnek, nagyon fáradékony vagyok és sokszor kedvem sincs semmihez. teljesen elnyomottnak érzem magam. azt mondják, magnéziumhiányom lehet, de az ellen mit lehet tenni? a válaszokat előre is köszönöm!

2012. aug. 10. 16:04
 1/4 anonim válasza:
Nem lehet, hogy vérszegény vagy? Általában azok még a kimondottan fáradékonyak.
2012. aug. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha emlékszel az álmodra az azt jelenti hogy nem aludtál elég mélyen.
2012. aug. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
anya is arra gyanakszik, de mivel soha nem vettek tőlem vért -max pici koromban-, így nagyon félek tőle, 18 éves létemre..:DD
2012. aug. 10. 16:12
 4/4 A kérdező kommentje:
hát akkor én sosem alszom elég mélyen, szinte mindig álmodok.. :o
2012. aug. 10. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!