Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Nemrég egy reggelen úgy éreztem valami nagyon, de nagyon szúrja a beleimet, és halad lefele, azt hittem wc-re kell menjek, de nem jött semmi, azóta a gyomrom furán viselkedik, fura hangokat ad ki, nem fáj, de mintha valami állandóan mozogna benne, és fáj a beleim körül egy kicsit mostanában, olyan picit szúró érzés, ma voltam nagy wcézni, és miután kitöröltem picit vérzett... Most is fáj a végbélnyilásom egy kicsit, de a az alsóhasam is... Mi lehet a bajom? Köszönöm a válaszokat előre.

#gyomor #végbél #végbélnyílás vérzés
2012. aug. 13. 10:32
 1/7 A kérdező kommentje:
De nem vagyok benne biztos, hogy onnan jött, lehet előlről jött a vér, de most nemrég 1-2 hete mult el a havim, es mostanában ott is fáj... mivel ottközül fáj nem tudom eldönteni, hogy mi is fáj igazából
2012. aug. 13. 10:34
 2/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem mégjobban, nem a végbélnyílásomból jön a vér, hanem előlről, ez baj? Több mint egy hete múlt el a havim pedig...
2012. aug. 13. 10:43
 3/7 A kérdező kommentje:
És a derekam most nem is fáj, ahogy szokott, inkább egészen lent...
2012. aug. 13. 10:46
 4/7 A kérdező kommentje:
Remélem semmi baja nincs a méhemnek vagy ilysminek... Sosem tapasztaltam ilyet még. Nem tudom mi lehet... de félek, hogy valami betegség
2012. aug. 13. 10:57
 5/7 A kérdező kommentje:
kissé lüktet néha
2012. aug. 13. 11:03
 6/7 A kérdező kommentje:
ugye nincs méhnyakrákom?
2012. aug. 13. 11:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász és háziorvos! Nagyon sok minden lehet a tünetek alapján, az enyhétől a veszélyesig úgyhogy ne várj vele! Jobb előbb megtudni és megnyugodni vagy elkezdeni kezelni ha vmilyen betegség.
2012. aug. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!