Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért hideg a lábam?

Miért hideg a lábam?

Figyelt kérdés
Most is hideg,nappal is hideg,30 fok alatt hideg 25 fok alatt nagyon hideg 15 fok alatt már fáj is a hidegségtől ...minuszban meg nem is érzem :)

2012. aug. 13. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a zoknit.

Hát ha hideg akkor a keringés lassú ott.

Ha aggósz kérj keringés vizsgálatot.

2012. aug. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Édesanyám, ha meghalok, ne kérdezd,

Miért hideg a lábam…!

2012. aug. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
van rajtam zokni..nem is vékony direkt az anyagára is figyelek....utolsó: mi van? még élek....
2012. aug. 14. 10:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Egy kérdés, ha megengeded:


El is szokott színeződni (akár egyetlen ujjad is)? (kékes, vagy lilás, pirosas majd kifehéredik)



Nem akarlak ijesztgetni, tényleg csak az érdekedben mondom, de ha színeződik is esetleg, lehet Raynaud-szindróma is, az nem játék! Nekem az van, nálam is hideg végtagokkal kezdődött, a lábam nekem is mindig hideg és nekem is sokszor már fáj is.

2012. aug. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem szokott elszíneződni :) de az biztos hogy fehérebb mint a többi testrészem amit ér a nap...azt a részt magamon amit nem szokott nap érni ugyan olyan színű mint a lábam...és azt se éri nap mert zokni mindig van rajtam :)
2012. aug. 19. 21:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Jól van, örülök, hogy nem színeződik!:-)) Akkor a Raynaud-szindróma nem érint Téged, hála Istennek. Akkor "csak" a vérkeringéseddel van valami, remélhetőleg meglesz az oka.


Jobbulást!

2012. aug. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:D köszi :) Neked is jobbulást ;)
2012. aug. 20. 10:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszi:D
2012. aug. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!