Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyógymasszőrnek tanulok,...

Gyógymasszőrnek tanulok, viszont már most jelentkeznek örökölt ízületi panaszaim. Mit lehet tenni, hogy ne legyenek ilyen erős fájdalmaim?

Figyelt kérdés
Érzem a frontot, az ujjaimban, a csuklómnál, a térdeimben. Nem szeretnék mást tanulni, engem ez érdekel. Most kezdtem szedni Béres porcerőt, nem tudom, ez javíthat-e az állapotomon.
2012. aug. 13. 22:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Valamennyire segíthetnek ezek a porcerősítők, de gondolkozz el a pályamódosításon, mert igen valószínű, hogy így nem fogod tudni egy életen keresztül ezt csinálni. Ha modulárisan végezed a képzésed, akkor már viszonylag könnyebben átképezheted magad valamilyen másik eü-s szakmára. Unokatesóm is így járt, mindig fájt a háta, 2 év után másik munkát keresett.
2012. aug. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!