Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy beszéljem le erről a...

Hogy beszéljem le erről a húgomat? Az életével játszik

Figyelt kérdés
Húgom súlyos beteg,most a fejébe vette,hogy elkezd úszni,vagy vízilabdázni versenyszerűen,már egy klubhoz is bejelentkezett,pedig még az MRI leletei sem jöttek meg,az orvosok különféleképpen vélekednek arról,hogy sportolhat-e egyálatalán,egy nem éppen nagy szaktudású orvos azt mondta neki,hogy sportolhat nyugodtan,mások nem nagyon engednék őt...már most jár ki úszni barátnőivel edzésképpen
2012. aug. 14. 11:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk, mi baja a húgodnak, de én azt mondanám, hogy ha döntésképes (vagyis elmúlt 18 és beszámítható), akkor hagyni kell. Ő döntése. Tartsátok tiszteletben!
2012. aug. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyen betegsege van? Az allapotos noknek sem tanacsoljak az uszast, holott a 7. honapig ez a legjobb mosgasforma, amit tanacsos vegezniuk pl.
2012. aug. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
vérrög van a a szívében,plusz még egy veleszületett szívbetegség,FALLOT TETRALOGIA
2012. aug. 14. 11:06
 4/15 anonim ***** válasza:
attól függ mi a a baja. ha mondjuk egy daganat van, az nem gáz, viszont ha egy aneurizma van az agyában, akkor mindjárt más a helyzet. és érdemes több orvost is megkérdezni(akár 10-et is) különböző szakterületekről, ami azért kapcsolódik a problémához.
2012. aug. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Versenyszerű sportoláshoz rendszeres sportorvosi vizsgálat és engedély kell.
2012. aug. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A húgod olyanféle lehet, mint én. Nem akar hanyatt feküdni egész nap és tűrni, hogy körülugrálják.


Ahogy az első válaszomban is írtam, ha nem kiskorú vagy beszámíthatatlan, akkor bizony azon túl, hogy elmondjátok, hogy Benneteket aggodalommal tölt el ez a dolog, nemigen tehettek mást.

2012. aug. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
már rég nagykorú,de belátom,az ő dolga,bár tavaly műteni akarták
2012. aug. 14. 11:15
 8/15 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy beteg a húgod.

De, ha nagykorú már, akkor ebbe nem szólhat bele senki. Valahol megértem amúgy, a betegségtudatnál szörnyűbb dolog nincsen. (Hála Istennek tapasztalatom nincs ebben, csak el tudom képzelni.)

2012. aug. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a húgod már két kérdést is kiírt mostanában ezzel kapcsolatban hogy most akkor vajon sportolhat e vagy nem mert egyik orvos ezt mondta a másik meg azt. Tehát ha tényleg ő írta a korábbi kérdéseket akkor ő is bizonytalan. Így annyit tudsz tenni szerintem, hogy rábeszéled hogy kérje ki egy jónevű sportorvos véleményét és ha ő engedélyezi akkor te is megnyugodhatsz, ha meg nem akkor biztos a húgod sem fog ragaszkodni a versenyszerű sporthoz. Megjegyzem fogalmam sincs róla hogy mi ez a betegség, csak azt írom hogy én mit tennék a helyedben.
2012. aug. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Versenyszerűen sportolni vélhetően nem most fog. Az pedig, hogy szabadidejében elmegy egy uszodába és úszkál a barátnőjével... hát igen, talán árt neki, talán nem, de helyette nem dönthettek.
2012. aug. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!