Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nemrég voltam beteg (láz,...

Nemrég voltam beteg (láz, hányás és hasmenés). De sajnos a hasmenés még mindig nem múlt el. Vasárnaptól keddig voltam beteg. Mi lehet a bajom? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Meg mintha zöldes színe lenne ami kijön belőlem pedig semmit nem ettem csak vizet meg teát ittam és kekszet ettem. Anyukámnak még nem szóltam de mikor nincs meg a menstruációm mintha gombás fertőzésem lenne. De nem tudom hogy mondjam el neki. Ha valaki tudna ez ügyben segíteni nagyon-nagyon megköszönném.


12/L


2012. aug. 16. 13:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és még valami. A nyelvem széle hullámos azt nem tudom miért de anyukám sem...
2012. aug. 16. 13:24
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy ma csak reszelt almát eszel. Héj nélkül, üvegreszelőn (ha van). Az nagy felületével megköti a bélfal gyulladt nyálkáját, kisöpri az emésztőrendszert, gyógyító. A másik: fertőzés sajnos könnyen jön, uszodából. pl. "lehet, hogy valami fertőzést kaptam" - van ezekre gyógyszer, nem kell félni.
2012. aug. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fiamnak akkor volt zöldes a széklete, amikor szalmonellás volt, csináltak neked székletvizsgálatot? Ha nem, akkor menj vissza a háziorvoshoz.
2012. aug. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi kipróbálom :)
2012. aug. 16. 13:42
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem voltam orvosnál még. De csak annyi bajom vagy hogy fáj a hasam és hasmenésem van és néha hányingerem van. Már lázam nincs mert kaptam gyógyszert.
2012. aug. 16. 13:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem el kéne menned orvoshoz.
2012. aug. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!