Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normális ha úszás közben...

Az normális ha úszás közben kb.10 perc után nagyon erős mellkasi fájdalmat érzek és nem kapok levegőt?

Figyelt kérdés

Mindig ez történik és miután előjön kb. 30 másodpercenként ki kell emelkednem köldökig/csípőig, hogy kapjak levegőt.

(Nagyon jó úszó vagyok)

17/L



2012. aug. 16. 14:21
 1/8 Antimod ***** válasza:
Nagyon nem. A légzéstechnikád biztosan jó?
2012. aug. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó a vérnyomásod vagy az ereid kevésbé állnak ellen a nyomásnak, így kevesebb oxigén jut a szervekbe. Zsibbadni is szokott?
2012. aug. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

igen, mindig odafigyelek a légzésemre, írtam is, hogy jó úszó vagyok :S


nem, nem szoktam zsibbadni.


ha mondjuk a barátaimmal megyünk strandolni, akkor nagyon kínos szokott lenni. mostanában a barátomat szoktam megkérni, hogy vegyen a nyakába vagy megfulladok..

2012. aug. 16. 14:48
 4/8 Antimod ***** válasza:

Ez mióta van?

Egy terheléses EKG nem ártana.

2012. aug. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

amióta az eszemet tudom..


a gond az, hogy a szüleimet nem érdeklik az ilyesmik.. azt hiszik csak "megjátszom". pedig mindig mondom nekik és még én vagyok "lecseszve".. nem mellesleg még a sulit sem szoktam kihagyni soha és nem játszottam még meg semmit.


bár anyukám szerintem hipohonder, mert kb. 2 hónapja elment egy nagyon neves kórházba teljes kivizsgálásra, mert 2 napig fáradt volt és fogyott 1 kg-t..



összefoglalva: nem visznek el orvoshoz.

házilag nincs rá teszt? mit kéne tennem?

2012. aug. 16. 15:19
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Nem visznek el orvoshoz?

Az isten szerelmére, engem utoljára 10 évesen kísértek orvoshoz, onnantól kezdve mindenhova egyedül mentem.

17 évesen saját magamhoz hívtam mentőt és röhögtem magam betegre a mentősökkel, nem anyukámhoz futottam.

Szépen fogod magad, elmész egyedül a háziorvosodhoz és megmondod neki, hogy mi a bajod.

Ő valószínűleg beutal egy röntgenre vagy egy kardiológushoz, esetleg valami tüdőszűrésre, elmész, megvizsgálnak és kiderül, hogy mi van.

2012. aug. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
normális választ kérnék!
2012. szept. 1. 17:16
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez egy teljesen normális válasz volt tőlem. Igenis menj el orvoshoz.

Komolyan, 16. óta nem mentél el?

2012. szept. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!