Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van erre valami "gyógymód"?

Van erre valami "gyógymód"?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt nagyon gyenge volt a gyomron, szó szerint minden nap ment a hasam, volt, hogy attól, hogy éhgymororra ittam csapvizet. Az elmúlt időszakban sikerült "felerősíteni" a gyomron, nagyon ritkán megy (havonta 1-2x max), de sehova sem megyek el hasfogó nélkül, mert mivan ha éppen olyan helyen vagyok, ahol nincs wc. Azonban ha észreveszem, hogy véletlenül otthon hagytam, akkor elkezdek bestresszelni, hogy mivan ha most kéne, és nincs nálam, és a stressz hatására elkezd menni a hasam. Amúgy ritkán veszek csak be gyógyszert, nem szeretem ilyennel szennyezni a szervezetem, csak ha tényleg olyan van. Mi tudnék tenni, hogy végre "normálisan" gondolkodjak, és ne függjek a gyógyszertől?

2012. aug. 16. 17:40
 1/1 ms mazsola válasza:
fogj egy kiürült gyógyszeres levelet, és rakj minden kis részébe (ahol gyógyszer volt) egy kb ugyanakkora, és ugyanolyan színü gyöngyöt mint a gyógyszer, és csomagold vissza ezt rakd bele a táskádba és íy talán ha csak belenézel a táskádba akkor csak azt gondolod hogy meg van a gyógyszer. Aztán meg amíg el vagy nem fog (remélhetőleg ) kelleni és amikor hazaérsz akkor rájössz hogy jé nem is kell mindenhová magammal cipelni a gyógyszert és máskor már nem viszel el. De azért biztonság kedvéért mindig vágj le 1 db (vagy ha kettesével kell szedni akkor 2db) gyógyszert és csak annyi legyen nálad. Így biztos hogy nem fog megepetés érni és a tudatalatti gondolat, hogy nem kell gyógyszer talán erősíteni fogja a gyomrod is. Ez nem 100% hogy beválik de remélem segíteni azért tudtam.
2012. aug. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!