Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt? Miért történi...

Miért érzem ezt? Miért történik ez?

Figyelt kérdés

Néha azt érzem, hogy az egész életemnek semmi értelme. Barátaim vannak, pár darab. Mindig pórul járok az emberekkel, megismerem őket jóba leszünk,barátok leszünk aztán pedig úgy végződik, hogy ők szereznek mást és eldobnak...ráadásul mindig én leszek a hibás, elhordanak minden ribancnak, hogy megváltoztam, ilyen lettem olyan lettem, pedig nem változtam semmit. Ha viszont valami kell akkor akár 2 év múlva is engem keresnek meg és akár még pénzt is tőlem kérnek. Nem merek megbízni már senkiben, az a pár barátom aki van már régóta megvannak és velük sem merek már mindent megosztani. Néha azt érzem a családom sem szeret, jobban mondva elég sűrűn. Ilyenkor ki sem mozdulok a szobámból, nem szólok hozzájuk, csak ülök, hallgatom a zenét és sírok. Nem értem miért születtem meg, minek szült meg Anyukám. Általában még a szobám is úgy néz ki mint egy szeméttelep, mosatlan ruha, tányérok, poharak... Nem tudok rendet rakni, elkezdem, de csak jobbról balra rakom a dolgokat és csak nagyobb káoszt hagyok. Mikor jobban vagyok akkor jövök rá, hogy ez nem normális dolog amit művelek. Mostanában aludni sem birok, leginkább reggel tudnék, de akkor ugyebár már nem lehet.

Nos ez elég önsajnáltató lett és hosszú is, bocsánat érte.:D


2012. aug. 16. 23:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Na akkor anyukám kapd össze magad!!!

Először, alaposan takarítsd ki a szobádat. Mindenkinek a szobája (felnőtteknél a lakása) olyan, mint a tulajdonosának a lelkivilága. Neked a szobád is, és a lelkivilágod is rendezetlen. Hidd el, ha tiszta, rendes környezeted lesz, akkor az ki fog hatni rád is.


Ha ez megvan, akkor kezdj el rendesen aludni. Ha kell használj illóolajakat, vagy gyógyteákat.


Kezd el sportólni. A jóga a legjobb, testnek, léleknek egyaránt.


Figyelj oda arra, hogy rendszeresen, és egészségesen táplálkozz. Nem kell salátazabáló nyuszinak állnod, csak hagyd el a csipszet, kólát, ilyesmit.


Mozogj sokat a szabadban. Kirándulás, piknik, strans, akármi. Itt a nyár, helló!!!!!!


Ha ez mind megvan, annyira kicserélődsz, hogy csak na! Tele leszel pozitív energiával, életvidám leszel, és vonzani fogod az embereket! (Mondhatni, magávalragadó leszel :))


Na. Ma éjjel még sírdogálhatsz, megengedem, de holnap reggel nagytakarítás!!!!!

2012. aug. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!