Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen csípések lehetnek ezek?

Milyen csípések lehetnek ezek?

Figyelt kérdés
Tegnap mikor felébredtem a lábfejemen apróbb, viszkető, mintha több napos szúnyogcsípések(elég kicsik) keletkeztek volna, ezért este zokniban aludtam, de ma reggelre a kezem is tele van, meg a vállamon is van pár. Mi lehet ez?
2012. aug. 17. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet szúnyog, bolha vagy ágyipoloska. Mivel olyan részeket csípett meg, ami takaró alatt volt, ezért a szúnyog kizárva. Ha esetleg tartotok kutyát, macskát, akkor lehet az miatt a bolha. Kezeld őket bolhaírtóval, és mosd ki az ágyneműdet lehetőleg forró vízzel.
2012. aug. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

kösz a választ! Nincs háziállatunk, és elég meleg volt, ezért valószínű kilógott a kezem/lábam a takaró alól.. Tegnap kiráztuk az ágyneműt, és porszívóztunk/felmostunk, mára úgy tűnik nem lett több(max 1, de abban se vagyok biztos :D )

Amúgy szúnyog szerintem azért nem lehetett, mert túl sok, és túl apró csípések keletkeztek, de mindegy is, remélem "elköltöztek"

2012. aug. 18. 15:59
 3/3 anonim ***** válasza:
ezeken a bogarakon kívűl még van más is ami éjszaka csipked... vannak kicsik amik fényre mennek,és néha az izzőra rápattanak aminek érdekes hangja van, van ami a lámpa fény alatt meghúzódik, és ha felényúlsz elpattan...sokfajta van az amit én írtam, mindkettő csíp..ja és egy ágynemű mosás, ágy porszívózás, szoba porszívózás nem árt. nem nagy cucc
2012. aug. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!