Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Ilyenkor nem...

Mit csináljak? Ilyenkor nem segít a gyógyszer.

Figyelt kérdés

16-17 éves koromban kezdődött ez az egész és sok orvosnál voltam de egyik se mondott semmit ezért már évek óta nem járok egyikhez sem. Néha szokott fájni nagyon a tarkóm és régebben olyan is volt, hogy pár percre nem voltam ilyenkor magamnál de utána minden elmúlt. Mostmár ilyen nincs csak fájni szokott de olyankor majdnem egész nap és nem múlik el semmitől és néha vérzik az orrom de annyira, hogy olyan mintha csapból folyna. Pár perc után elmúlik. Ez nem túl jó így mert kamionos vagyok és nem akarok balesetet okozni. Mit csináljak? Mitől van ez?

27F


2012. aug. 18. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Magas vérnyomás okozhat ilyet.
2012. aug. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet nyaki gerinc problémád,vagy van egy polipod valahol és az nyomja a közeli szöveteket.De ahogy előző írta lehet magas vérnyomás,és még sok minden más.Jobban járnál ha eljárnál dokihoz mert úgyis hónapokat kell várni néhány vizsgálatra.Legalább arra jók ezek a vizsgálatok hogyha nem is mutatnak semmit most 27évesen,később ha idősebb leszel és előjön valami problémád lesz az orvosnak mivel összehasonlítani.
2012. aug. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem ártana egy teljes körű kivizsgálás, ez tényleg nem túl szerencsés, ha kamionos vagy!

Egyébként nekem rengeteget vérzik az orrom, meg anyukámnak is, szóval lehet, hgoy csak ilyen típus vagy, meg van egy ismerősöm akinek szintén sokat vérzett az orra, és lézerrel kisütöttek valami eret, és abbamaradt.

De nekem gyanús, hogy nálad összefügg a tarkófájással. Vérnyomásod rendben van? MR-t készítettek már a fejedről/gerincedről? Nem ártana...

2012. aug. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Magasságod, súlyod rendben van? Mert az is számíthat.

Egyébként szerintem menj orvoshoz mert ez nem játék!

2012. aug. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kiskoromban nekem is sokat vérzett az orrom de olyan 14 éves koromra kinőttem és már csak akkor szokott néha amikor fáj a fejem. A vérnyomásommal nincs gond. Régen elküldtek vérvételre meg pár napra kórházba de hát nem lettem okosabb, annyi időm meg nincs hogy feleslegesen ott üljek napokig.
2012. aug. 20. 12:19
 6/6 A kérdező kommentje:
186cm, 75kg vagyok.
2012. aug. 20. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!