Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Furcsán dobog a szívem egy...

Furcsán dobog a szívem egy ideje. Milyen gyógymódok lehetnek?

Figyelt kérdés
Orvosilag nem megállapított a szívritmuszavarom, egyszerűen csak vannak olyan napok amikor óránként előjön, furcsán erősen ver a szivem. Kb 3-4 hónapja van ez így. Az életem nem mondható stresszesnek, és a szívverésem nem függ össze idegességgel, vagy mérgességgel, vagy izgalommal. Egyszerűen csak nekiáll és kalapál. Néha alig kapok levegőt tőle. Valami teakeveréket, vagy vitamint keresnék ami segíthetne ezen. Előre is köszönöm ha van valakinek ötlete.
2009. júl. 23. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
A vérnyomásod jó? Lehet h túl magas / alacsony, ha ilyen tüneteid vannak. Bocsi, sajna a kérdésre nincs öteletm :(
2009. júl. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ötletem nekem sincs,viszont nálam az egyik kísérő tünete volt a szívritmuszavar a pajzsmirigy alul működésnek. Egy alapos kivizsgálást megérne a dolog!
2009. júl. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát az lesz, muszáj lesz elmennem dokihoz, csak gondoltam hátha vannak mások is így, és tudnak segíteni valami kis gyógynövényes tippel. Azért köszönöm.
2009. júl. 23. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!