Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon miért szédülök a munkahe...

Vajon miért szédülök a munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Főleg a monitor előtt szédülök, de van hogy papírmunka közben is elkezd "húzni" a fejem. Látásom jó.

2012. aug. 18. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindig ugyanabban a székben ülsz munkahelyeden,van légkondi,monitor mindig ugyanaz,neon csővel van világítva a munkaterület,csak a munkahelyen fordul elő?
2012. aug. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs légkondi és nincs neonos, sőt semmilyen világítás, mert eléggé világos az iroda egész nap. Csak nagyon ritkán ülök más géphez, ott nem tapasztaltam ilyet. De a saját gépem előtt sem mindig szédülök, de azért hetente többször és elég kellemetlen.
2012. aug. 18. 15:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Értem.Akkor lehet hogy a monitorod ki kellene cserélni mert "vibrál" vagy a szék amiben ülsz nem megfelelő,vagy a testtartásod ahogy ülsz benne.Mind a kettőt cseréld ki szerintem.Ha sokat ülsz akkor saját pénzen ajánlatos lenne egy állítható gyógyszék ha megoldható,és elviszed magaddal ha esetleg otthagyod a munkahelyed.
2012. aug. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!