Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 napja nem láttam italt....

2 napja nem láttam italt. Rosszul érzem magam, izzadok, frusztrált vagyok, arra vágyom hogy ihassak. Ez gond?

Figyelt kérdés
2012. aug. 22. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek elvonási tünetek, még enyhébb formában. Lehet, hogy súlyosbodni fognak:-( Kézremegés, izzadás, később hullámzó tudatzavar, vérnyomáskiugrás, pulzusemelkedés, esetleg görcsroham (epilepsziás). Hányinger, hányás is lehet. Egyénfüggő, hogy kinek hogy zajlik le a folyamat, meg attól is függ, hogy milyen szinten és mennyit piált az illető. Lehet, hogy megúszod ennyivel.
2012. aug. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Úgy tűnik,te rendszeresen nézegetted előtte a piásüvegeket,mert bizony most elvonási tüneteket produkálsz.
2012. aug. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy alkoholista vagy. Változtass ezen, ameddig még nem késő!
2012. aug. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
valahogy próbáld lefoglalni magad.. vagy kérj segítséget - első körben beszélhetnél a háziorvosoddal, mi a teendő. csak kérlek ne menj el inni, bírd ki..!
2012. aug. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!