Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire káros az energiaital?

Mennyire káros az energiaital?

Figyelt kérdés
Mi az ami káros benne? Mit okoz? Milyen problémáim lehetnek belőle? Ha naponta fogyasztom mire számítsak?
2012. aug. 22. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Taurin és a koffein sem jó hosszútávon nagy mennyiségben a koffein addikciót is okoz ráadásul egyre több kell majd belőle, hogy ugyanazt a hatást elérd. Sok ismerősöm fogyasztotta naponta. 2év után már szúrt a szívük ha ittak egyet. Mindkettőt leszoktatták róla.
2012. aug. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy barátnőm, akinek ráadásul a májfunkciós értékei megemelkedtek, és semmi más ok nem volt valószínűsíthető, csak a rendszeres energiaital fogyasztás. Amikor sikerült fokozatosan elhagynia (mert persze koffeinfüggő lett), rendeződtek az értékek. Egyébként étvágytalan volt mellette, így baromira lefogyott, és szívritmuszavara is volt. Ma meg boldog, egészséges anyuka...
2012. aug. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 mocskostészta válasza:
11%
f@szomat meg beleverem azoknak a pofájába akik jönnek a sok káros meg sÄggemlyukatudja miféle idétlenségekkel... a Watt a legjobb! ásványvíz az alapanyaga ráadásul rá is van írva hogy pulyáknak meg betegeknek nem ajánlott.. én iszom már mióta megjelent... kezdetben napi 4-5 dobozzal de volt olyan hogy egy nap 12-őt betáraztam... aztán semmi a vérképem tökéletes!! elregélném továbbá hogy megfelelő folyadékmennyiség bevitele a lényeg a koffein eredendően sürűbbé teszi a vért tehát sok sok szénsavmentes vizet kell rá inni és nincs baj... a másik meg rendszeres fogmosás stb és SEMMI BAJ SEM LESZ szóval álljatok le az ilyen hülye kérdésekkel meg azzal hogy mennyire egészségtelen... a csapvíz 100x egészségtelenebb b@sszam szét a száját annak aki "érzi benne a laboratóriumot" az ilyen retardált sÄgglyukszökevények miatt TESZIK RÁ A PLUSSZ ADÓT hogy röhadjatok bele abból a lyukból amelyikből előmásztatok! továbbá a végére: aki issza mértékkel (2 doboz max) igyon 2 liter vizet aki mértéktelenül az igyon több vizet és ha lehet kaja után igyátok... gyorsítja az anyagcserét is
2012. aug. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahogy az intelligencia szintedre következtetek ebből a megnyilvánulásodból, nem igazán tűnsz komolyan vehetőnek.

Ettől függetlenül a koffein ugyanúgy FÜGGŐSÉG és TOLERANCIA alakul ki (ez ugyan nem egy durva függőség). Remélem nem kell elmagyarázni mit jelent a tolerancia.

2012. aug. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Fu de jo hogy elolvatam ezeket a valaszokat, megelöztem, hogy ne szokjak rá
2017. febr. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!