Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fül lyukasztás. Szerintetek...

Fül lyukasztás. Szerintetek se jó hogyha pont 3. hete még mindig fáj a fülem? Aggódom! :S

Figyelt kérdés
A "története" az egésznek ugy kezdődik, hogy kiskoromban kilyukaszották a fülem és kis idő múltán begennyesedett (nem tudom hogy történt de elvileg nem bírta a fülem az arany fülcsit se).Aztán többet nem akartam hogy újra kilyukasszák a fülem.. Aztán most 9-én az egyik rokonom rávett hogy lyukasztassam kis, bele is mentem, minden oké volt csak egy picit fájt. Egy ideig naponta 200000x nyúltam a fülemhez, hogy forgassam meg a fülbevalóm és nem is fájt nagyon. Most hogy telt az idő, gondoltam lejjebb viszem ezt a fül "piszkálgatást" és már ott vagyok hogy napi 2x forgatom meg. Nos, a konkrét kérdésem lenne az hogy lehet azért fáj mert egy picit beleragadt, vagy mert lehet hogy újra begennyesedett? (mostanság tényleg nehezebben forgatom a fülcsim)...
2012. aug. 23. 00:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!