Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Solutio antisudorica szer...

Solutio antisudorica szer miatt keletkezett csomó hónaljban , nektek volt már? Mire számíthatok? (lent)

Figyelt kérdés
16l vagyok.Pár éve nagyon izzad a hónaljam és emiatt használtam ezt a készítményt.Tudom,nagyon káros,de semmi megoldást nem láttam. Gondolom emiatt vannak csomók a hónaljamban,nem is egy....ezek már régebb óta,vhogy nem vettem figyelembe,modt a napokban foglalkoztat,h miért vannak ott.A kérdésem az,h mindenképpen rosszra kell gondolni?Mielőtt orvoshoz megyek,szeretném tudni,mire számíthatok...Nagyon félek,olyan sok rosszat olvastam.Ha valamelyikőtöknek volt már ilyen,kérem,írja le a tapasztalatait!Másra nem tudok gondolni..csak erre a szerre,h emiatt alakultak ki..
2012. aug. 25. 17:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Volt már valakinek?
2012. aug. 25. 18:53
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezt a szert. De nekem is voltak/ időnként szoktak lenni csomóim. Olyankor csak leváltom az izzadásgátlómat és pár napom belül elmúlnak. Nem próbáltad abbahagyni ezt szert?
2012. aug. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Már 3hónapja nem használtam...
2012. aug. 25. 19:31
 4/11 A kérdező kommentje:
És az baj,ha nem egy csomó,hanem több kicsi?...minkét hónaljamban.
2012. aug. 25. 19:41
 5/11 anonim ***** válasza:

És fáj? Elvileg az jobb, ha kicsit érzékeny.

No, de inkább arról, hogy mire számíthatsz, bár nem tudom milyen dokihoz mész. Szinte biztos, hogy lesz egy vérvétel. Abból sok mindent meg tudnak mondani. Talán ultrahang. Innen sok minden lehet. Elképzelhető, hogy gyógyszert ad és/vagy el kell menned további orvosokhoz.

Ismerek olyat, akinek kivágták a csomókat, de az vagy 10 éve volt. De valószínűbb, hogy mintát vesznek belőle. (Persze csak, ha nem tudják mi okozza) De ne aggódj, ha netán erre kerül sor!!! :) Nekem a fülem alatti nyirokcsomóból vettek, és tényleg nem fájt. A vérvétel sokkal rosszabb.

De, amit mindenképpen ajánlok, hogy bármi amit a hónaljad környékén használsz cseréld le. Kerülj minden kémiai anyagot azon a környéken. Szerintem valamilyen irritáció.

2012. aug. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Na ne,vérvétel?...nee ettől féltem.Inkább vágják ki.,de vérvétel..attól a szótól ájuldozok...félek.De ugye ezeknek nincs közük a mellrákhoz?

Köszönöm a válaszokat.

2012. aug. 25. 21:03
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem fájnak..ez az ,ami aggaszt.Egy kicsit érzékenyek,de nem nagyon...nem tudom,mi lesz,de jövőhêten megyek háziorvoshoz,és tuti mondja majd a vérvételt..de én attól nagyon félek,jöhet bármi.utoljára 7 évesen vettek vért,így gondolom,h tuti.....:(.. És ha kiderül,h vmi baj van?Annyira félek!
2012. aug. 25. 21:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne félj,ha mind a két oldalon van,akkor az nem rák:)Szőrtelenitéstől is lehet,nekem 2 hónapja jött ki,hol elmúlik,hol kijön pillanat alatt.
2012. szept. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a biztatast!:)

Voltam hazi orvosnal,es nem talalta komolynak,azt mondta,h valami feluleti dolog.

De az igaz,h ha mindet oldalon van,az nem rak?..Ez hogy van?

2012. szept. 2. 12:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen,szerintem Te irtál a msáik válaszhoz is az előbb:)Ha rosszindulatú dolog lenne,akkor egy csak féloldali általában,tehát az egyik oldalt jön elő,nem múlik,és nővekszik.Én is holnap megyek a házi orvoshoz ,rákérdezek,mert ami ma kijött az eléggé fáj,gyanus nekem hogy szőrtüsző,de kb 2 hete vágtam le,most direkt nem ,hogy megnézzem kijön e?
2012. szept. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!