Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3 nap alatt le lehet barnulni?

3 nap alatt le lehet barnulni?

Figyelt kérdés
Ha ma, holnap és holnapután kifekszek a napra akkor péntekre lebarnulhatok? Tök fehér vagyok az a baj egész nyáron benti melót végeztem. Ha kifeküdnék a napra barnulnék? Vagy azt csak akkor lehet mikor erősen tűz?
2012. aug. 28. 12:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és az baj ha hűvös van kint és fúj a szél? ( De a nnap az süt!) Amúgy mennyi időre feküdjek ki a napra? :D
2012. aug. 28. 12:16
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem égsz le úgy istenesen, nem lesz látványos barnulásod ennyi idő alatt. Amúgy sem látszik meg 3 nap alatt annyira. Én kétszer kapáltam tűző napon délben, le is égtem mindkétszer. 1 hét múlva látszódott, miután lehámlott. Most úgy néz ki, hogy a hátam tök sötét a többihez képest... a többi ugye az kevésbé, a térdem fölött fogta meg még a legjobban, de mindenütt barnultam egy kicsit azért, kivéve a bikini alatt. :D Egyszer napoztam csak anélkül.

Most ebben az időben szerintem kevésbé lehet barnulni, mint mondjuk július közepén, már nem tűz a nap annyira - ami persze annyira nem baj azért, de az a hatás amit te szeretnél, az elmarad.

2012. aug. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak egy nagyonkicsi színt szeretnék adnia lábaimnak meg a karjaimnak mert fehérek :D
2012. aug. 28. 12:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bőrtípus-függő. A barátommal mindig ugyanannyit vagyunk napon, engem meg se fog, ő meg már sötétbarna (ahol érte a nap). Szerintem feküdj ki amennyit tudsz, és majd meglátod :-) Jó pihit :D
2012. aug. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
2012. aug. 28. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!