Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni ha valaki...

Honnan lehet tudni ha valaki kokaint fogyasztott?

Figyelt kérdés
nagyon meg vagyok ijedve. Öcsém 17 éves és mostanában olyan haverja lett aki nem veti meg a tudatmódosító szereket. Nagyon jó a viszony köztünk mindig nálunk az udvaron szoktak a haverjaikkal találkozni. De néhány hete el-el maradoztak. Jönnek de kb 10-15percet vannak itt aztán lépnek. Amikor itt vannak olyan poénokat sütnek el, amik arra a következtetésre juttattak h esetleg kipróbálták. ugyanis egy hónappal ezelőtt öcsém mondta h ez az új haverja ki akarja próbálni a kokaint akkor öcsém nem ugrott bele, egyrészt mert nem volt pénze másrészt mert egyszer már szívott füves cigit és az nem jött be neki, úgy gondolta akkor még h nem kell neki ilyen. De időközben szakított a barátnőjével, és azóta sokkal többet van az új barátjával. Ma mondtam öcsémnek h beszéltem az ex barátnőjével és csak rándított egyet a vállán h nem érdekli. sza.ik bele. Pedig még mikor jártak akkor is nagyon meg volt bolondulva érte. Imádta. Most meg még nincs egy hete h szakítottak és már lesza..ja? Nagyon szabadra van engedve, nyárimunkán keresett pénzt 57ezret, már a fele nincs is meg. Még hétköznap is van hogy hajnalban megy csak haza, így egyáltalán nincs senki aki esetleg látná rajta ha kokainozott volna. Félek tőle h esetleg azóta meggondolta magát és azért megy el a pénze mert erre költi, illetve tényleg olyan megjegyzéseket tettek amikből erre tudtam következtetni. Nem merek fateromnak szólni mert akkor lehet h többet meg sem bízna bennem öcsém, főleg ha esetleg alaptalanul vádolnám meg. Mit tegyek, hogyan derítsem ki h egyáltanán van e baj, és ha van mit tehetek?
2012. aug. 28. 14:08
 1/2 Shamandalie ***** válasza:
100%
A viselkedésbeli változás felveti a drogfogyasztás gyanúját. Ha éppen kokain hatás alatt áll, akkor izzad, tág a pupillája, remeghet, felhangolt, pörög. Hosszútávon étvágytalan, lefogy, ingerült, esetleg agresszív. Később, ha nem jut szerhez, jönnek az elvonási tünetek. Nehéz olyan tünetet mondani, amiről egyértelműen megállapítható, hogy "na ez most a kokaintól van". Próbálj valakit ráállítani, kövesse, nyomozzon utána vagy ilyesmi, és bizony le kell buktatni, szembesíteni, különben nem lesz jó vége.
2012. aug. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nézd a szembogarát ha nagyon ki van tágulva és fényre is csak kb fél percig szükül össze utánna fényen is ugyan olyan tág nagy fekete szembogara van akkor feltehetőleg valamilyen stimuláns drogot fogyasztot pl.speedet vagy kokoaint
2012. okt. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!