Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Örs vezér téri rendelőintézetb...

Örs vezér téri rendelőintézetből melyik nőgyógyászt, ill. fogorvost ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztünk Zuglóba és nem ismerek itt senkit, akitől tanácsot kérhetnék. Nőgyógyászhoz, ill. fogorvoshoz kellene mennem, de sajnos az anyagiak nem engedik meg, hogy magánba menjek, ezért marad az állami. Melyik fogorvost, ill. nőgyógyászat ajánlanátok, aki lelkiismeretes, kedves? Előre is köszönöm.
2012. aug. 29. 19:24
 1/4 anonim válasza:
100%
Szia. Fogorvost nem ismerek, de több nőgyógyásznál voltam már. A legszimpatikusabb Baksay doktor volt. Ő olyan kedves, jókedélyű, lelkiismeretes doki, aki olyannak tűnik, akit érdekli a beteg. Fekete doktor is jó ha csak úgy alap dolgok miatt mész, de pl. amikor mondtam, hogy nincs peteérésem, már meddőségibe küldött. Mecsér doktort sokan dícsérik, de nekem olyannak tűnt, mint egy robot... Sok sikert! :)
2012. aug. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. aug. 29. 21:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogorvos :valamilyen Brigitta! még én sem voltam nála, de anyum is meg nővérem is dícséri! Nőgyógyászhoz Hajdú doktorhoz járok! van egy stílusa, de nekem szimpatikus! megvagyok vele elégedve! Korábban Mecsérhez jártam, de egyszer összevesztem vele így többet nem mentem! :)
2012. aug. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. aug. 31. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!