Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Borzalmasan pattanásos az...

Borzalmasan pattanásos az egész hátam. Rengeteg kicsi piros gyulladt pattanás van rajta. Fáj is. Anya már havonta visz orvoshoz, de sosem segít semmi. Valami tanácsok vagy ötletek? Vagy akármi?

Figyelt kérdés
Duac géltől téen jobb vot,de azt mondták hogy fényérzékenyít és nyáron nm kaphatok,ésmost nagyon rossza helyzet:(( Az arcom is aknés,azis egyre rosszabb. Járok kozmetikushoz tisztításra,bőrgyógyászoz,nm eszem oajos magvakat,kerülöm a sok cukrot,sok vizet iszom úgyérzem mindent megteszek hogy jobb legyen de nem lesz az:(( már több éve kűzdök ezzel és már nagyon elegem van,belefáradtam. Undorodom magamtól emiatt és teljesen efogyott minden reményem hogy valaha jobb lesz. 15/l
2012. aug. 30. 00:22
 1/2 anonim válasza:
Sajnálom,hogy ilyen problémád van. Hasonlóval küszködtem,még pár évvel ez elött. Kaptam antibiutikumot,és eljártam egy helyre,ahol apró halak csipkedték le a bőröm,majd szolizni feküdtem be utána! Fél év alatt teljesen eltűntek. Az étrend fontos,jól teszed,hogy ezeket a magvakat nem eszed! Szaunázni is eljártam,ott a méreg anyagok kijöttek a bőrömön át,és lugosító kapszulát szedtem kúra szerűen!
2012. szept. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tejet, meg a származékait kerüld. Cukor, kóla, bármilyen cukros üdítő nagyon-nagyon tilos! Hús és zöldség (tk.-ből tészta, csak barna rizs, ezekből is kevés. Fehér kenyér - mellőzd. Próbáld 6 hónapig.

És naponta 2000 NE D-vitamin, K-vitaminnal.

2014. júl. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!