Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tetoválás után, apró viszkető...

Tetoválás után, apró viszkető kiütések. Volt másnak is?

Figyelt kérdés
Két alkalom volt, és most ott lettek apró kiütések, amit először csináltunk, tehát 10 nap után jött ki, és csak azon a részen. Lehet, hogy annak a területnek már sok volt az újbóli fóliázás, és befülledt? Olyan, mint egy kis napallergia. Krémezésre, fertőtlenítésre, mosásra nagyon figyeltem. Volt már másnak is ilyen? Ötlet esetleg?
2012. szept. 2. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek pici piros viszkető kiütések jöttek ki a tetovált részen. Kiderült,hagy a körömvirág krémre volt allergiás,amivel állandóan kenegette. Kb 1 hét után jött ki neki. Próbálj meg te is krémet váltani,hátha elmúlik. Más tippem sajnos nincs.
2012. szept. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Elértem a tetoválót végre, ő azt mondja, hogy no para, a fóliázástól van, hogy befülled alatta a bőr. Mossam clarasepttel ahogy eddig, bepanthen ahogy eddig és kész. Hát remélem igaza van :) A krémre tuti nem vagyok allergiás, mert ezer éve használok bepanthent másra is.
2012. szept. 2. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!