Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek éves tesifelm...

Hogyan szerezzek éves tesifelmentést?

Figyelt kérdés

Az a gond, hogy utál engem a tanár, mert kövér vagyok, bezzeg a tökéletes alakú sportos lányokkal röhögcsél meg mindig 5-ösöket kapnak.. Pofára/testalkatra megy az egész.


Elegem van ebből, ma beszólt, hogy készüljek a holnapra, mert futni fogunk egy csomót, én meg nehezen bírom a futást. Fogyózok, de hát nem tudok egyik napról a másikra sportos csaj lenni.

Tavaly időre kellett futni, én nem tudtam lefutni annyi idő alatt (más is alig), és miattam kellett újrafutni az egészet mindenkinek. Egész órán futottunk, mert egyszer sem bírtam...


Futás alóli felmentés nem megoldás, mert akkor meg már gyakorlatokkal szívat.


Elegem van már ebből, nem fogom újra végigcsinálni, elég volt a 2 év. Itt az érettségi, nem kell még ez a plusz tesióra-stressz... :(


Szóval hova menjek, mit tegyek, hogy legyen éves tesifelmentésem? Gyógytesire nincs lehetőségem menni, mert 6- fél 8-ig van, 9-re érnék haza, ráadásul heti 4x kell menni.


2012. szept. 3. 14:05
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Segítsetek légyszí, nagyon félek a holnaptól, ráadásul tök meleg lesz, mi meg utcán futunk, napon, szóval még kevésbé fogom bírni...
2012. szept. 3. 14:08
 2/17 anonim ***** válasza:

Azt írod, fogyózol, akkor tehát edzel is valamit, ugye?

Ha nem, a gyógytesi pont jó alternatíva lenne, elkezdenél mozogni legalább.

2012. szept. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Persze, biciklizek naponta 1 órát, leadtam 30 kg-t 1 év alatt.
2012. szept. 3. 14:10
 4/17 anonim ***** válasza:
nem fog megártani a fogyókúra mellé a sport...
2012. szept. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Jó, ilyen válaszokból köszönöm szépen, nem kérek! Mivel baromira nem vagyok lusta, szeretek mozogni, csak nem bírom lefutni annyi idő alatt, mint egy 50 kilós sportos csaj. És ezért kapok egy csomó 1-est, év végén is épphogy átmentem.


Nem tudok bukfencezni a szekrényen, egyes. Nem tudom hátrabukfencezni, egyes. Nem futom le idő alatt, egyes. Mindenért egyest kapok.

2012. szept. 3. 14:12
 6/17 A kérdező kommentje:
Szóval megköszönném, ha a kérdésre válaszolnátok, nem pedig olyan dolgokra, amiket nem kérdezek.
2012. szept. 3. 14:13
 7/17 anonim ***** válasza:

Továbbra sem értem, hogy a gyógytesi miért nem játszik?

Biztos lehet találni olyan dokit, aki kiír, csak mert utáljátok egymást a tesitanárral, de bevallom, el se tudom képzelni, hol lehet.

A legjobb stratégia tenni rá magasról. Nehogy már a tesi 1-es legyen a legnagyobb bajod...

2012. szept. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Kössz, ismételjek évet tesi miatt?


Minden nap 8 órám van, 3/4 4-kor végzek, onnan mehetnék a gyógytesire, hazaérek este 9-re és még otthon sem voltam, nem tanultam, nem bicikliztem (minden nap szoktam). Szerinted ez megoldható? Mert szerintem egyáltalán nem.


Egy doki neve/elérhetősége lenne a legnagyobb segítség..

2012. szept. 3. 14:19
 9/17 anonim ***** válasza:

(Biciklivel suliba és gyógytesire járás?)


Egyébként látom, már párszor kiírtad a kérdést. Senki nem mondta, hogy könnyű. Igen, a gyógytesi messze van. Ha nem tudsz biciklivel járni oda, akkor odafelé úton tanulhatsz, a tesiórák alatt is tudsz készülni.


Mivel azt sem tudjuk, hol laksz, semmilyen orvost nemt udunk ajánlani, de egyébként valahol írtad, hogy a dokid szerint nem jó a futás neked. Esetleg nála érdeklődj!

2012. szept. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy sportorvoshoz menjek, de nagy eséllyel nem fog adni, meg kéne neki adni pénzt.. Az meg nekem jelenleg nincs..


Csak egyedül, csöndben tudok tanulni..

2012. szept. 3. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!