Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol lehet gyógyfülbevalót...

Hol lehet gyógyfülbevalót kapni és mennyiért?

Figyelt kérdés
Gyógyszertárba lehet? és amugy mennyi egy olyan ? ésés amuugy az mekkora? :o
2012. szept. 3. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

mire kell??

mert ha fület akarsz lövetni, egy kozmetikus megcsinálja. de pl az enyémnél lehet simán is kapni

2012. szept. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Mi az a gyógyfülbevaló?
2012. szept. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem! A fülem már kivan szúrva,de mindig begyullad,ha a saját fülbevalóimat rakom bele.:/ jaaj te második kommentelő írd be a google-ba._.
2012. szept. 3. 17:18
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

vedd ki a fülbevalót és hagyd, hogy szépen begyógyuljon. a fülbevalóidat pedig (legalábbis ami a füledbe megy) most át tiszta benzinnel vagy alkohollal mielőtt újra betennéd. ugyanis ezen nem segít a gyógyfülbevaló. az arra való, hogy a seb mármint a lyuk széle szépen gyógyuljon.

hagyd szabadon, ne pakolj bele semmit. bevarasodik, leszárad és újra tehetsz bele fülbevalót. DE csak is olyat amit megtisztítottál és ha esetleg előfordul akkor ne cserélgesd másokkal

2012. szept. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
már hagytam.:O 3hónapig egyáltalán nemvolt benne és nemis fáj már meg semmi,de akkorse merem betenni a fülbevalót.:O bármilyen alkohollal jó?:D
2012. szept. 3. 17:43
 6/7 anonim ***** válasza:

patikában lehet kapni tiszta benzint és több féle százalékos alkoholt. (nekem 70%-os van) a piák nem jók :)

de ha már szépen begyógyult akkor a letisztítottat beleteheted. de jobb lenne, ha először olyat választanál, ami nemes fémből van nem bizsu

2012. szept. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ohh.:o értem.:D köszi a segítséget.:) !
2012. szept. 3. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!