Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem érzem jól magam a boromben...

Nem érzem jól magam a boromben, képtlen vagyok a szuleimen kivul barkiben is megbizni, kérem segitsen valaki!?

Figyelt kérdés
Van 2 éve egy barátom, akit nagyon szeretek, de már nmtudok benne megbizni, es CSAK azert nem, mert egyszer eltitkolt elottem egy lany baratjaval valo beszelgetest.Ez nemnagy ugy maskulonben, de amugy is annyira nehezen bizok meg az emberekben, ezen kivul a baratom miatt elhanyagoltam a baratnoimet, es olyan dolgokat amiket szerettem csinalni...emellett nemtudom mi van velem..rengetek hiszti kitoreseim vannak mostanaban, folyamatosan feltekeny vagyok olyanokra akikre nem kéne...ugyrezem ez a kapcsolatunk kárára fog menni...ezenkivul magammal nemvagyok megelegedve, s folyamatosan tornek ram olyan erzsek, hogy ellenorizzem a barátomat.....én nem ilyen voltam...aranyos, kedves, megerto, vidam, optimista lány voltam....vissza szeretnem kapni a regi énemet, de nemtudom hogyan:( ...pszihologushoz kéne forduljak, mit tegyek??
2012. szept. 6. 12:12
 1/2 A kérdező kommentje:
Mindehez még hozátenném, hogy mostanában mindenben a rosszat látom!
2012. szept. 6. 12:18
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tényleg nem ártana pszichológussal beszélned.
2012. szept. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!