Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » [HELP] Anyám mindig elveszi a...

[HELP] Anyám mindig elveszi a cuccaimat pl. :telefon, tablet, sz. Gép mivel tudnám elérni hogy ilyen ne tegyen? De nem csak egy hétre veszi el hanem 1-2hónapra 11L

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:

11 éves vagy van telefonod,tableted és számitogéped nehogy sajnáljon valaki, ezek szerint mindent megkapsz...


a kérdésre válaszolva: tedd amit mond.

2012. szept. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Örülök hogy nekem normális gyerekkorom volt. 11 évesen nem volt tabletem, csak estem-keltem.

Azt meg nem értem mért vagy lány ha norbert a neved

2012. szept. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

11 éves lány, shcmidt norbert néven...


te szegény hátrányos helyzetű szerencsétlen kisgyermek. én úgy, de úgy sajnállak, hogy el nem tudom mondani... ha eladod a cuccaidat, lheet, hogy nem veszi el többet. és akkor mennyivel jobb lenne neked.. nem lenne mit elvennie. ugye?

2012. szept. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A tablet az nem az enyém!!! '-,- szerintetek nekem igy kivan nyalva a seggem a sz.gép sem. Az enyém minden közos csak a telom nem
2012. szept. 12. 07:31
 5/8 anonim ***** válasza:
mondjuk fogalmazni megtanulhatnál...
2012. szept. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jo a telefonomról írok egyébként a tebletet a saját 5 év alatt össze spórolt pénzemen vette '-, de nem tudtok semit de már flegmáztok komolyan mondom...
2012. szept. 12. 16:32
 7/8 A kérdező kommentje:
Vettem :)
2012. szept. 12. 16:40
 8/8 anonim ***** válasza:
11 éves vagy, nehogy te oktass ki minket...
2013. febr. 11. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!