Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történhetett? Meg fog...

Mi történhetett? Meg fog gyógyulni?

Figyelt kérdés
sziasztok.csináltam egy nagyon nagy hülyeséget....a nővérem 1 hete este megkért rá h csináljak neki kakaót , és cukor beteg....viszont én gonoszságból / kiváncsiságból tettem bele cukrot....és nem tudta magának beadni az iunzulint mikor rosszul lett , mert a suliban felejtette és mikor du. visszament érte a suli már zárva volt....6 napja korházban kezelik...és 4 napja kómában van....lehet h nem fog felébredni többet....10/L

2012. szept. 12. 20:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én elhiszem a kérdést, tudom hogy a többi barom azt hiszi hogy kamu, de valaki ebben bele is halhat. Hírekben is mondták hogy egy fickónak 8.6 volt a cukra és a mérő alatt volt egy szomorú smiley. a nővér azt hitte hogy valami hiba van a cukormérővel így újra mérte.Ugyanaz volt a mérőn. A nővér kicsikét hülye volt és cukrozott citromos vizet adott neki. aztán belehalt. 10/l. amúgy én is cukros vagyok.
2012. szept. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
Nem hiszem hogy a cukrozott kakaód juttatta kórházba a nővéred. Valószínű hogy nem adagolta megfelelően magának az inzulint, vagy nem is adott be egyáltalán,, de megtörténhetett az is hogy más betegség miatt került be (pl. magas vércukrot(ketoacidózist) okozhat lázas , gyulladásos állapot + mellé a nővéred nem adta az inzulint + bulizott és iszogatott)de te jobban ismered a helyzetét. Es ne félj meggyógyul:)
2012. szept. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Jobbulást a tesódnak!
2012. szept. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!