Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Arcüreggyulladásom van?

Arcüreggyulladásom van?

Figyelt kérdés
Tegnap már nagyon náthás voltam és hát igen... zöld-sárga színű.Lázam-hőemelkedésem is van. Ma nem mentem suliba, hátha holnapra jobb lesz, mert nem akarok sokat hiányozni, mert ugye akk. pótolni kell. Magánrendelésre nem akarok elmenni mert az itt 5ezernél kezdődik és h ha meg nem arcüreg akk meg... a másiknál meg nem lehet kivárni a sort. Szóval most mit csináljak?sssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

2012. szept. 17. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Sokat kell orrot fújni.

Ez csökkenti a kockázatát, hogy a genny begyulladjon.

Amúgy nem valószínű, hogy ettől gyulladásod lenne.

2012. szept. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvosodhoz, de igenis ki lehet várni a sort, még talán nincsenek ezren a rendelőkben. Ha meg szarul vagy, kúráld magad, de kérj a következő rendelésre időpontot, esetleg, ha mégsem mész, odatelefonálsz. Valószínűleg baktérium van az orrváladékodban amire antibiotikum kell. Egyél napi 1500 mg c vitamint kettő hétig minden nap, de tovább ne! Ez egy kicsit rendbeteszi az immunrendszered. Több részletben vedd be, ne egyszerre. Algopiryn esetleg.. Menj dokihoz. Gondolj bele, végigfertőzöd az osztályt stb.. Mielőbbi jobbulást!
2012. szept. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz, mert a sárgás-zöldes orrváladék már bakteriális felülfertőzöttségre utal, erre kell antibiotikum.
2012. szept. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! itt vagyok a váróteremben úgy 30 an vannak előttem de most kivárom !! Talán a gyerekeket előre engedik.?!
2012. szept. 17. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!