Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véres wc papír székelés után?

Véres wc papír székelés után?

Figyelt kérdés
Ha kicsit mélyebben törlöm a fenekem véres a wc papír. Nem mindig, de néha igen. Félek, mi lehet ez? Szüleimnek nem szeretnék szólni. Hova menjek, ha még nem múltam el 18? Volt már részem anális szexben (nem sokszor), ha ez számít valamit, de az előtt is volt ilyen tünet.

2012. szept. 17. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyered van !
2012. szept. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk szombaton szexeltem (ott) és azután jött elő megint. Azelőtt már egy ideje nem volt ilyen problémám. Kicsit fáj a kakilás is, olyan tűszúrás szerű, de nem vészesen fáj.
2012. szept. 17. 20:14
 3/9 poiu ***** válasza:
Seb a végbeledben (ha az ereid nem türemkednek ki, de gondolom, hogy nem). Nem okoz semmi bajt, de ha folytatod, nem lesz jobb. F/L?
2012. szept. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet aranyér, vagy végbélrepedés is. Szerintem nem volt bölcs dolog az anális szex, ha ilyen tüneted van.
2012. szept. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem türemkedik ki semmi szerencsére, és anális szex előtt csak ritkán volt (már egy jó ideje nem tapasztaltam) és a fájdalom is csak minimális, lehet csak beképzelem, viszont akkor tényleg fáj ha kitörlés közben mélyebbre nyúlok és vére is lesz.
2012. szept. 17. 21:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor feltehetően végbélberepedésed (fissura anii) van.
2012. szept. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
és az meggyógyul magától? mert a neten írnak össze-vissza mindent...
2012. szept. 17. 21:35
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát? Én orvosnál jártam, és kaptam spéci kúpot.

Ha figyelsz arra, hogy ne legyen kemény a székleted, és szünetelteted az anális behatolást, akkor talán magától is begyógyul.

Persze jobb lenne sebészeten megmutatnod! Lehet, hogy neked más bajod van.

2012. szept. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen lehet, hogy el kéne mennem... Csak kicsit gáz elmondani, hogy volt már anális közösülésben részem... Egyébként mindennap eszem zabpelyhet, így az emésztésem meg a székletem rendben kell hogy legyen elméletileg, és nem is érzem keménynek.
2012. szept. 17. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!