Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nézem meg mindig a...

Miért nézem meg mindig a bőrfelületemet, apró, kidudorodások után kényszeresen kutatva?

Figyelt kérdés

Minden nap, amikor hazaézek, vagy ha egyedül vagyok és rövidujjú póló vagy rövidnadrág van rajtam, akkor körbenézem a karom a combom, hogy van e rajta valami, amit ki lehet nyomni, el lehet távolítani, bántani lehet. Nagyon idegesít, de nem tudom nem csinálni. A karjaim és a combjaim is így tele vannak vörös foltokkal és sebekkel. Rédóta nem hordok rövidnadrágot, de ha egyszerű nadrágcserét hajtok végre, akkor is rámtör és 15-30 percet is eltöltök azzal, hogy zaklatom a bőröm. Ráadásul az utóbbi időben szájrángás is előjött, meg a régóta tartó kényszermozgásaim is gyakoribbak(1-2 percenként).

Hogy szokjak le róluk? Ez mit jelenthet?



2012. szept. 20. 16:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!