Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tisztelt Hölgyeim és Uraim....

Tisztelt Hölgyeim és Uraim. Érdeklödnék hogy önvédelmi edzést hol tartanak idösebb korban lévö férfiaknak? (40+). Elöképzetségem nincs.

Figyelt kérdés
Budapest és környéke.

2012. szept. 20. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Bárhol. A kérdés az, hogy mit szeretnél tanulni, mert szokták mondani, hogy önvédelemre a legjobb a futás, futni meg mindenhol lehet.
2012. szept. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ de futni már tudok.Valami másra gondoltam.
2012. szept. 23. 07:25
 3/7 anonim ***** válasza:
A kérdés leginkább még mindig az, hogy mi az, ami érdekel? Önvédelemre a legtöbb full contact HM/KS-ot lehet használni, mivel a lényeg inkább az, hogy hozzászokj a sztresszhelyzethez és lény képes cselekedni. Alapvetően az alábbiakat tudom javasolni: boksz, kickbox, thai box, kenpo, pro-one, brazil jiu-jitsu. 40+ felett is szívesen fogadnak bárhol.
2012. szept. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.A stilusok nevét nagyjábó ismerem de a HM/KS illetve a PRO-ONE nem tudom mit takar? Valamint javasolták a DEFENDO-t ha ebben tudnál véleményt mondani megköszönném.
2012. szept. 24. 10:38
 5/7 anonim ***** válasza:
A HM/KS a harcművészet/küzdősportot jelent. A Pro-One egy full contact Wing Chun stílus. Defendot szokták ajánlani, de én azt nem ismerem. Érdemes a forum.index.hu harcművészetek fórumán utánaérdeklődni, ha érdekel.
2012. szept. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kovpet ***** válasza:
A Krav Magát nézd meg ( [link]
2012. szept. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. szept. 27. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!