Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tudtok a botoxos izzadásgá...

Mit tudtok a botoxos izzadásgátlásról? Ismeri valaki?

Figyelt kérdés
Sokat utána olvastam, elvileg kockázatmentes, de most hallom először. Tapasztalatok esetleg?

2012. szept. 20. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:
azt tudnod kell hogy a botox méreg, de tényleg kockázatmentes. Idegbénító méreg ezért is hatásos. És valóban akinek hiperhidrózisa van (verejtéktúltengés) azoknál alkalmazzák. Nem olcsó, és nem elég 1x csináltatni. Természetesen minden kezelés hatásos, de csak egy ideig. Szerintem próbáld ki ha ilyen gondjaid vannak és anyagilag megteheted. Ha bizonytalan vagy mégis keress fel egy szépségklinikát és kérj tanácsadást:) üdv: egy kozmetikus
2012. szept. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! most hallom először a dolgot, de már most kicsit megnyugodtam, hogy talán van egy megoldás a problémámra, amiből már azt hittem sosem lesz kiút. :)
2012. szept. 21. 11:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!