Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap delutan megcsipet egy...

Tegnap delutan megcsipet egy darazs. Akkor nem tettem ra semmit, de most rossz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ott helyben nem tettem ra semmit, mert siettem el. Este csak pici volt a duzzanat az alkaromon, de ejszaka vakartam, es ma elegge bedagadt. Most is nagy piros folt van korulotte, forro, nem viszket, de a tenyerem zsibbad, ha csak ugy leteszem, es nem mozgatom - nem szoritom el, meg semmi. Vizes borogatast tettem ra, meg cink kenocsot, meg fenistilt, de semmi sem segit... mit csinaljak, mit tegyek ra?
2012. szept. 20. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, elfelejtettem. Ecetet? Pedig valamit tettem rá és tök jól elmúlt tőle.
2012. szept. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2012. szept. 21. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat, de egy picit sulyosabb volt a helyzet. A gyogyszertaros elkuldott a dokimhoz, ahol azt mondtak, hogy begyulladt a karom, szoval kaptam egy szurit a popomba, valami hidrokortizon, asszem, kiirt dithiadent, azt kell szednem estenkent, es tettek a karomra valami barna gezt, ami olyan budi volt, talan propoliszt, de nem biztos, es mar teljesen elmult a duzzanat, szoval szuper.

Pentek reggel meg a kezem sem birtam megmozditani, de most jobb mint ujkoraban...

2012. szept. 23. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!