Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az aranyér normális 21 évesen?...

Az aranyér normális 21 évesen? Hogyan lehet gyorsan meggyógyítani?

Figyelt kérdés

2012. szept. 22. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem korhoz kötött nekem is korán lett sajna :( azóta is újra és újra gondjaim vannak vele, ha nagyon gáz lesz akkor műtét... addig kenőcsök, kúpok. Természetesen többször voltam orvosnál, de ők is csak kúpokat írnak fel.
2012. szept. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A kenőcsök, kúpok mind csak helyi megoldást nyújtanak és nem állandót. Szóval elmúlik, aztán kijön megint.

Menj el proktológushoz, ha belső legyűrűzi, ha külső megműti. Mindegyik ambuláns műtét és kibírható.

2012. szept. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

ja igen. gyűrűzés és műtét után pedig többet nem jön elő. Én is sokat szenvedtem vele és csak kenegettem, de rosszabb lett, mert mindig előjött belül, aztán végül már küldő is lett. És csak 28éves vagyok. Nekem a terhesség hozta ki...sajnos nem korhoz kötött.

utolsó voltam

2012. szept. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!