Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csúnya pattanásokra mit...

Csúnya pattanásokra mit vehetnék? Tonikok nem váltak be, még több lesz tőlük. Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
2012. szept. 28. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a Clean&Clear bőrradíros arctisztítót és a tonikot használom, szinte kicserélődik tőle a bőröm.
2012. szept. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az vagy amit megeszel! Minnél több szennyet eszel (csoki,cukor,mogyoró,olajos,sült,szószok,ketchup,majonéz stb.),annál több lesz a pattanásod. Kezdj el egészségesen enni,csak zöldéget gyümölcsöt,grillezettet,halat,meg igyál sok vizet,és meglátod nem lesz több pattanásod. Addig is tonikkal mossad minden este és éjjelre kend be valami jó pattanás elleni krémmel. Remélem segíthettem,üdv
2012. szept. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Az vagy amit megeszel!" Ez igy van. Az etkezesedet valtoztasd meg, gyogynovenyteakat fogyassz, csalan es koromviragteat, ezzel tudod lemosni is az arcodat pl. A pattanasok belulrol taplalkoznak, ezert belulrol tudod kezelni is, az okat kell megtalalni es megszuntetni, talan menj el orvosi kivizsgalasra!
2012. szept. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem használok rá semmit, mert nekem nem használnak. Mindig az okát keresem meg. Próbálok helyesen érkezni, ha nem segít, akkor általában valamilyen gyulladás van a szervezetemben. Most a fogom miatt a fél arcom elég csúnya, de már folyamatban van a kezelése. Egy-két hét és elmúlik.
2012. szept. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!