Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik ha az antibiotikum...

Mi történik ha az antibiotikum szedési ideje alatt tejterméket fogyasztottam néha?

Figyelt kérdés

2012. szept. 30. 11:31
 1/1 Boyle84 válasza:
Ez sok mindentől függ... Pl. Sokan alapból nem bírják a tejterméket megemészteni rendesen ez általában sok fingással, olykor fosással is jár. Ha nálad ilyen gond nincs akkor szerintem ihatsz nyugodtan de csak gondolj bele, hogy az antibiotikumoknak van egyfajta bélflórapusztító hatásuk, ezért előfordulhat, hogy kicsit meghajt, akkor ne lepődjél meg. Először igyál 2dl és figyeld a szervezeted reakcióját. Én amúgy a tejet haszontalan tápláléknak tartom a magas telített zsír és a tejcukortartalma miatt, max. a kávéba rakok pár cseppet..
2012. okt. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!