Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez és hogy került ide?

Boszika97 kérdése:

Mi lehet ez és hogy került ide?

Figyelt kérdés

Sziasztok a képen látható csípésekhez hasonló csípésk jelentek meg rajtam a napokban: [link]

ágyi poloskára gyanakszom de nem tudom hogy az-e.

Egészen e hét péntekig nem volt semmi pénteken megjelentek rajtam a csípések szúnyogot egyet se hallottam,láttam és eddig még se poloskánk,se bolhánk,se patkányunk nem volt nem tudom hogy hogyan kerülhetett be a lakásunkba.

Az egyik szomszédunk háza mondjuk elég mocskos meg tele van kutyákkal és egyik sincs kezelve rendesen nagy náluk az ürülés meg ilyenek.Én arra gondoltam hogy esetleg onnan jött át.Ha ez tényleg ágyi poloska hogy tudnám kiirtani?



2012. szept. 30. 19:21
 1/3 anonim válasza:
Ilyen kiütései voltak nemrég a tesómnak! Elment bőrgyógyászhoz és kiderült hogy allergiás a pókcsípésre és a szervezete így reagál rá! Menj el bőrgyógyászhoz és ad rá kenőcsöt és gyógyszert!
2012. szept. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

elmentem a dokidoz és azt mondta bolha vagy pók

írt rá kenőcsöt és azt mondta hogy majd mennyek vissza

2012. okt. 1. 16:20
 3/3 anonim válasza:

Ezek inkább ágyi poloska szúrnyomai lesznek.

A bőrdoki rettentő sokszor lő mellé, ne hidd el vakon amit mond. A poloska nem függ össze a szomszéd higiéniájával, a legtisztább lakásban is lehet. Próbálj szétnézni az ágy rejtett zugai környékén, az a búvóhelye a poloskáknak.

Ha nem találsz semmit, még nem jelenthető ki hogy nincs.

Próbálj a lakás egy olyan pontján aludni, ahol a közelben sem volt alvó ember az utóbbi 3 hónapban. Kis lakásban érdemes akár egy konyhai sarokba bevackolni - abszurdumnak hangzik de lényeg hogy minél messzebb a lehetségesen rejtőzködő ágyi poloskától. Ha ott nem jönnek a szúrnyomok, poloska lesz az sajnos.

Kiirtani házilag nem szokott sikerülni, hívj profi rovarirtót.

2013. jan. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!