Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehetne tennem hogy ne...

Mit lehetne tennem hogy ne legyek beteg szerdáig? Többi lent!

Figyelt kérdés
Nekem ez úgy szokott kezdődni ez a láz..stb hogy elsőnek egy kicsit fáj a szemem most fájt a szemem...de nem biztos hogy azért...csak én erre gondoltam mert lehet hogy el kaptam az egyik családtagomtól mert ő beteg volt.....és nem akarok szerdáig meg betegedni mert akkor megyünk kirándulásra...mit tehetnék/Mit egyek?/Mit igyak?

2012. okt. 1. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyél sok vitamint. Gyümölcsöt, zöldséget, igyál sok folyadékot, és amikor teheted, legyél friss levegőn, az időjárásnak megfelelő öltözetben. Azt kívánom Neked, ne csak szerdáig ne legyél beteg, hanem soha az életben! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre!!! :)
2012. okt. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm...
2012. okt. 2. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!