Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Voltak enyhe fájdalmaim főképp a vastagbelemnél. Nagyon fájt a székletürítés és a gázok távozása, mintha savat öntöttek volna végig a belemen annyira égetett. Ezért Antibiotikumot szedtem közben nyákos volt a székletem, pedig a kúrát megelőző két hétben is közben is ittam normafloret. Most a kúra után, jobban fáj az alhasi rész, és hiába van tele a hugyhólyagom nem érzem telinek és picit erőlködnöm kell pisilésnél. Mi lehet a gond?

2012. okt. 2. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán 1orvost kéne megkérdezned,nem gondolod???
2012. okt. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
NEm derul ki a soraidbol, hogy ki tanacsolta, hogy gyogyszert szedj, de ugy erzem, hogy orvosi kivizsgalasra kellene elmenned, mivel ezekkel a tunetekkel mar felelotlenseg itt a forumon erdeklodni!
2012. okt. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Orvosi utasításra szedted az antibiotikumot, vagy csak úgy magadtól?

A végbélfájdalommal sebészhez, a vizelet gondokkal pedig urológushoz menj sürgősen.

2012. okt. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Felfáztam a munkahelyemen és fájt a wc-zés mintha savat öntöttek volna le a beleimen, elmentem orvoshoz, ott a doki azt mondta pihenjek... de mivel nem javultam visszamentem így felírta az antibiotikumot.
2012. okt. 2. 09:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Orvoshoz kell menned nem doktorhoz!

Abból amit leírtál nem gasztroenterológiai gondra lehet következtetni inkább mentális okra.

2012. okt. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most már sokkal jobban érzem magam, IBS re gyanakodtak, eddig az orvosaim, de CT felvételen megnagyobbodott nyirokcsomókat találtak így már Lymphomára gyanakodnak...
2012. okt. 3. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!