Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gondolom sokan bajlódunk a...

Gondolom sokan bajlódunk a pattanásokkal. Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

Sok fajta ecsetelőt, tonicot meg ilyeneket használtam már, de egyik sem vált be igazán.

Kiváncsi vagyok, ki mit használ a pattanásokra, és hogy vált be nektek :)


17/L



2012. okt. 7. 17:41
 1/8 anonim válasza:
Kozmetikus. Pasi létemre 14 éves korom óta jártam kozmetikushoz. Tök jól összebarátkoztam a kozmetikus csajokkal, akik ráadásul gyakran szépek is. El sem merem képzelni milyen kráterek lennének az arcomon, ha nem járok kb 14 és 21-22 éves korom között rendszeresen...
2012. okt. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó az Ilcsi kozmetikumokból a Fekete Szappan. A lányomnak nagyon bevált (15 éves). Csak kozmetikustól tudod megvenni, keress olyat, aki Ilcsi kozmetikumokat használ.
2012. okt. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia

ezek a cuccok semmit nem érnek...Illetve amelyik nekem valamennyire használt az a C&C habos arclemosó volt,illetve a neutrogénának van egy tonikja,az nagyon erős,és jó is,viszont szerintem mindennapi használathoz egy kicsit sok...volt olyan,hogy nem sminkeltem,szappannal arcot mostam,majd bőrradír,utána letöröltem ezzel a tonikkal és sárga volt a korong(egyébként a neutrogena termékekben én még nem csalódtam,mind a testápolók,mind a lábápolók nagyon bejöttek eddig)...szóval elég jól tisztít.Viszont már nem olyan problémás a bőröm,mint tini koromban,szóval ez egyénfüggő kinek mi válik be,illetve nem mindegy,milyen "súlyos" a bőrproblémád.Én régen bőrgyógyásztól kaptam Isotrexin gélt,de ez már megszűnt.Ha úgy gondolod,súlyosabb,akkor érdemes egy dokit felkeresni,és ő miután megnézte,tudni fogja mire van szükséged.Ezek a szerek általában többet érnek mint a drogériás vackok.

Egyébként itt a 2 termék,ha továbbra is kísérletezni szeretnél,de ha sok a pattanásod,akkor inkább bőrgyógyász(mert ezek a gyógyszertári krémek bőrszerkezet javítók is,illetve megakadályozzák a további mitteszer képződést)

[link]

[link]

2012. okt. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kozmetikusnál még nem voltam ilyen ügybe, mert van egykét barátnőm aki volt és 1-2 napig sebes volt az arca, utána szép volt pár hétig és következőleg pedig még rondább lett mint volt.. :(


Neutrogena terméket még nem próbáltam, lehet az lesz a következő. :) Nem, nem vészes amúgy az arcom..:)

Arctonikot mindennap használok, bőrradírt pedig alkalmanként. :)

2012. okt. 8. 17:44
 5/8 anonim válasza:

A 20%os sima tömény ecet.


De komolyan kicsit csíp, de pár nap kezelés és nyomuk sem volt.

2012. okt. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ecet? Ez komoly?:) Még nem is hallottam róla!:))
2012. okt. 10. 17:53
 7/8 A kérdező kommentje:

2.Almaecet.

A legtöbb ember nem tudja , hogy használhatja az ecetet pattanások kezelésére.Az ecet megöli a pattanást okozó baktériumokat, és egyensúlyba hozza a bőr pH-ját, és elnyeli a bör zsirosságát.

Kend a tiszta, száraz bőrre, a hígított ecetet (nyolc rész víz egy rész ecet), pamut kendővel, és hagyd ott tíz percig utanna mosd le.


Ezt most találtam, este ki is próbálom!:)

2012. okt. 10. 17:57
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem sokat segitett a csokolade,es a dio,szotyi minedenfele magvak elhagyasa!!!

Arctisztitonak viszont a Body Shop teafaolaj arctisztitojat hasznalom,regebben a Garniert,de az nem segitett ennyt mint a Body Shopos!!!!

Na es az arcradir,utana ismet a Body shop os teafaolajas arcmaszk!

2012. okt. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!