Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit rakhattak a piámba?

Mit rakhattak a piámba?

Figyelt kérdés

Haverokkal péntek este iszogattunk,majd egy helyi disco volt az útiterv.Nem ittam sokat,6-7 feles,nem vészes.Viszont elég másnapos voltam,és egy elég fura érzésem volt.Főleg másnap estére jött ki,hogy szó szerint rettegtem,mintha figyelnének,halucináltam,hogy kergetnek,követnek.Amikor lefeküdtem aludni,durva rémképek pörögtek a szemem előtt,olyan dolgok amiket nem láttam még soha.


Így harmadnapra kezdek oké lenni,de kicsit még mindig bennem van,nem vagyok teljesen tiszta.

Úgy gondolom,hogy alkoholtól nem kéne,hogy ilyen bajom legyen,és összeállna a kép,hogyha valaki valamit belerakott volna a piámba.

Van bármi szer aminek lehetnek ilyen melléjhatásai?


2012. okt. 7. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet olyat ittál főleg ha házipiáról van szó abba lehetett benne valami cucc ami kicsit megkavarhatta a dolgokat, és lehet hogy ennek a hatását érezted. De az is lehet hogy egy kis nitró hígítót keverhettek bele a haverjaid és attól lettél ilyen még szerencséd hogy nagy bajod nem lett belőle, nyilván csak 1-2 csepp mehetett bele ami annyira nem állít be úgy ahogy, de az is lehet hogy valami teljesen más anyag kavarhatott meg.
2012. okt. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ginára gondoltam,de ha jól tudom az teljes tudatkiesés + pikpak kimegy a szervezetből. Én meg így vasárnapra sem vagyok teljesen jól.
2012. okt. 7. 21:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit ittál, de a leírtak alkohol mérgezésre utalnak nem drogra.
2012. okt. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Arra nem gondoltam.Haverom vmi lófax kommersz whiskeyt hozott...

Ha alkohol mérgezés,akkor nem tudok semmit csinálni,csak ki kell pihennem?

2012. okt. 7. 22:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Kezeld úgy mint a másnaposságot (sok víz, könnyű ételek, sok alvás).

De ha rosszabbodna az állapotod mindenképp menj el az ügyeletre. ( a leírt tünetek alapján nem ártott volna ha tegnap megnéz egy orvos. Durva következményei tudnak lenni az alkoholmérgezésnek, de mivel már jobban vagy valószínűleg megúsztad.)

2012. okt. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!