Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Balesetem volt, több napig...

Simon72 kérdése:

Balesetem volt, több napig altattak, és utánna elég sokféle gyógyszert kaptam, és most foltokba hullik a hajam hátul, mi lehet az oka? /bordatöréseim voltak, meg a mellkasom zúzódott/

Figyelt kérdés

2012. okt. 12. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Írd le milyen gyógyszereket kaptâl és megmondom.
2012. okt. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom,de 8 félét biztos.amit tudok hogy kaptam vért is, mer alacsony volt nagyon a hemoglobinom,és utánna is mondták hogy lehet kapok még,de aztán nem kaptam. A körzeti is vasat irt fel ,hogy nagyon vérszegény vagyok.
2012. okt. 12. 20:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Sok gyógyszer okozhat hajhullàst, főleg, ha halmozottan kaptad őket. Ha a fejed is érte ütés akkor főleg. Szedj multivitaminokat, pàr hét, hónap alatt rendbejön, ha nincs valami fel nem fedezett bajod. De gyógyszertàrban is sok cucc van, ami segíthet.
2012. okt. 14. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és jobbulàst! Bocs, nem tudtam többet mondani, kevés az info.
2012. okt. 14. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi hogy válaszoltál!
2012. okt. 14. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!