Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fraxiparine véralvadásgátló...

A fraxiparine véralvadásgátló injekciót hogy adjam be magamnak?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és eltört a lábam 2 helyen ezért 2 hétig minden nap adnom kell magamnak a fraxiparine injekciót, hogy a vérem ne sűrűsödjön be. Az lenne a kérdésem hogy hogy adjam be magamnak? Pár helyen néztem, de mindenhol máshogy van írva. Valahol azt írják, hogy ki kell légteleníteni, máshol meg azt, hogy nem kell, mert akkor nem az egész anyag jut be. Egy hétig adták nekem, de aki adta kilégtelenítette, aztán most mondtam neki, hogy had adjam be magamnak. Aki már adott magának, az leírja, hogy pontosan mit csinált? Köszönöm előre!
2012. okt. 13. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy kell beadni, ahogy a betegtájékoztató írja.

[link]


Igazából mivel úgy is bőrbe adod, az a kicsi levegő, ha van is benne, nem számít. Az akkor lenne baj, ha vénába adnád, de még akkor is nagyobb mennyiségű levegő kellene ahhoz, hogy baj legyen.

2012. okt. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel egy speciális fecskendőben van, így ezt már nem kell légteleníteni. Nem is jönne belőle levegő, csak pocsékolnád a gyógyszert.
2012. okt. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!