Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj a fejem?

Miért fáj a fejem?

Figyelt kérdés
1 hete jött meg a menzeszem és minden nap fájt a fejem. A menzesz 2 napja elmúlt de a fejfájás nem. Néha csak a halántékomnál fáj de van amikor az egész homlokom. Most kaptam új szemüveget. Attól is fájhat?
2012. okt. 15. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Az enyém ma reggeltől gáj, szintén halántéknál és a homlok részen

Lehet front :D

20/F

2012. okt. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen az uj szemüvegtöl fájhat. Menj vissza az optikába mert lehet ez mésem jó neked. Én jártam már igy.
2012. okt. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen fájhat az új szemüveg miatt.
2012. okt. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anthonyahopkins válasza:
Az új szemüvegtől is fájhat, de a fronttól is. Illetve nem tudom, mennyi vizet iszol egy nap, mert attól is fájhat, hogy nem iszol eleget. Namegmég rengeteg lehetőség van, de ezt már egy orvos inkább el tudja neked magyarázni.
2012. okt. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mérd meg a vérnyomásodat és ha alacsony egyél egy nagy kanál cukrot és igyál sok-sok vizet. Nekem az alacsony vérnyomástól szokot fájni a homlokomnál, de nálad valószinűbb, hogy a szemüvegtől. A kávé is segithet, persze nem este. Jobbulást.
2012. okt. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!