Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányok, ti ilyenkor hogy...

Lányok, ti ilyenkor hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy fura kérdés meg minden. Csak mindig is féltem tőle, és légyszi komolyan válaszoljatok.


Szóval arról lenne szó, hogy most 19 éves vagyok(srác) , és alapból tutira tudom hogy nincs velem gond. Jól beszélek meg minden, és nem volt soha bajom azzal hogy lányt keressek magamnak.

Alany elképzelve? :) Szóval egy helyes srác, mosolygós minden. Fantáziátokra bízva.

Nos, viszont amitől tartok, hogy egyszer amikor tényleg lesz valaki, és nagyon izgulok, (talán mert szégyellős vagyok :)) ) az történik hogy egyszerűen hirtelen bepisilek. Tudom hülyén hangzik, de félek :S Szóval.. ha mégis ilyen lenne veletek, hogy egy srác (aki esetleg be is jön nektek) és ilyen balesete van, mit reagálnátok? Elnéznétek? vagy lenéznétek utána?


Most gondolom hogy valószínűleg sokat írják hogy hülye kérdés így úgy, csak arra vagyok kiváncsi, hogy megértenétek e, vagy ez így tényleg nagyon abszurd :/


Sajna, amikor izgulok, ,stresszelek, vagy ilyesmi, rám jön ez a vizelési "inger" :S


Előre is köszi a válaszokat :)!


19f


2012. okt. 16. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
ha szeretek valakit, akkor az apró hibáival is szeretem őt, és mivel 19éves vagy, valószínű h nem egy kis buta tinilányt találnál aki ezen röhög. Idővel meg feloldódsz, és elmúllik:)
2012. okt. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem azért fogsz bepisilni, mert annyira félsz tőle előre, meg várod

szerintem érdemes lenne esetleg egy pszichológussal erről beszélned

másrészt, ha randira mész, ne igyál előtte

harmadrészt, engem feszélyezne, ha látnám, hogy srác gatyája vizes elöl,ha nem tudnám ez előzményeket, azt hinném, hogy elment, aztán, hogy talán mégse, bepisilt....nos, azt hiszem udvariasan lelécelnék....a pisinek szaga is van. nem nézném le, de azt gondolnám, hogy lelki problémája van, és én nem szeretnék abban részt venni

2012. okt. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Azt gondolom ez mindenképpen mentalitás kérdése.

Van, aki azonnal sarkon fordulna, van, aki udvariasan ott hagyna, és van, aki felfigyelne a problémádra és érdeklődne.

Azt gondolom, hogy egy megfelelő leányzóval, aki elég segítőkész és tudsz vele a problémádról beszélni, vele legyőzheted mind ezt.

19 évesen, némi tapasztalat szerzés után bizonyosan kifogod "nőni".

Egyszerű a probléma forrása: önbizalom hiány. Ezt a megfelelő ember(ek)segítségével lazán gatyába tudod rázni.


Igaza van az előttem Hozzászólónak. Valószínűleg az a legnagyobb baj, hogy nagyon várod, nagyon rákészülsz a dologra. És mivel a mentalitásod még rá is segít, így bekövetkezik a baleset.


Lelki szempontból fordíts több időt magadra, keress embereket, akik segítenének neked legyőzni ezt. Pl. buszon, villamoson, stb... nyugodtan szólíts meg embereket, kezdj el beszélgetni. Előbb-utóbb lazán fog menni, és el fog múlni ez a problémád. :)

2012. okt. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!