Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy mindez csak...

Lehetséges, hogy mindez csak idegi alapon van nálam?

Figyelt kérdés

Most már 2 hete a nap minden percében jár a hasam, morog, nem is tudok rá jó kifejezés, olyan mintha "kis gázok robbannának" és a legrosszabb, hogy ugye hallatszik és nem is tudok másra koncentrálni, el sem merek már menni emiatt..mert kellemetlen, de bármit eszem ez van.

Próbáltam Lacto Protectet, nem segített.

De ha netán ez nem is betegség, én akkor is úgy élem meg, nem érzem tőle jól magam, állandóan bizsereg is a hasam, vagy a gyomrom..


2012. okt. 21. 10:56
 1/4 A kérdező kommentje:

Olvasok utána a neten ezeknek a gázoknak, de csak a böfögést és a szellentést írja ,de ami nekem van, az a hasfalon át hallatszó hang, mint a korgás, de főként étkezés után van, és nem korgó hang, hanem mintha áramolna a levegő, vagy nem tudom, hol lentebb, hol a gyomromnál..

Ezt hogy fogalmazzam meg, ha netán orvoshoz megyek vele? mert már nem bírom..

2012. okt. 21. 11:02
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbáld ki ,hogy pár napig nem fogyasztasz tejterméket .

De elmehetsz dokihoz is ,legalább elküld hasi ultrahangra és ott megnézik és legalább megnyugszol.

2012. okt. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megfogadtam a tanácsod, kipróbáltam, hogy elhagyok minden tejes dolgot, de semmi nem változott :S
2012. okt. 25. 09:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát más ötletem nincs ,menj a házi orvodhoz hátha ő tud valamit segíteni. Elküld vizsgálatra .
2012. okt. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!