Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rendszeres fejfájás mitől lehet?

Rendszeres fejfájás mitől lehet?

Figyelt kérdés
Rendszeresen fáj a fejem (a homlokomnál érzem). Annyira fáj hogy már aludni sem tudok se éjjel se nappal mert mindkét napszakban fáj. A baj az hogy nem egy-két napja fáj hanem már hetek óta. Az algopirintől elmúlik egy idő után de néhány óra múlva visszajön. 20/N
2012. okt. 24. 07:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Vérnyomás, rossz latas
2012. okt. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Millió +1 dologtól fájhat a fejed. Orvos nem vagyok, parafenomén meg pláne nem, szóval láttatlanban (meg egyébként is) csak tippet tudok adni.

1, Talán vérnyomás problémád van.

Túl magas, v túl alacsony.


2, Huzatot kaptál, azért fáj.


3, Eleve fejfájós migrénes típus vagy és most jött ki rajtad, ahogy változik az idő, jön a hidegfront.


4, Valami vese problémád van. Annak egyik tünete a fejfájás. (Páromnak is az van. Onnan tudom.)


5, Daganat. (Neaggyisten.)


6, Érmegnagyobbodás az agyban. Amit nem tudnak kezelni. Viszont ha megerölteted magad megpattan és meghalsz.


Menj orvoshoz inkább. Lehet semmi komoly bajod nincs. Esetleg összeszedtél valami betegséget és erre a tünetre reagállsz inkább.


Párom fejfájására (egyébként bármilyenre) a cickafark és csalánból főzött tea volt hatással. Lehet venni szárítva ha nem tudsz szedni. Nem drága. Fél literenként 1 púpos ek és megfőzöd.

Sima fejfájás 20 perc után megszűnik. Rendszeres fogyasztása még jobb. Plusz rendszeresíti a cickafark a menstruációt is.

De menj inkább orvoshoz, én nem vagyok az.

23L

2012. okt. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs krónikus homloküreg gyulladásod, az orrod jól szelel?
2012. okt. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Anyukám vesebeteg 20 éve,mikor ez előjött neki hogy kezelésekre kell járnia ez volt pár éve én is kilettem vizsgálva,annyit mondtak nem vagyok vese beteg csak egy vesém van ami dupla,de ez nem gond. Lehet a hidegfront miatt fáj,ellenben nyáron is fájt igaz nem állandóan mint jelenleg. Mindig a számon veszem a levegőt,sajnos az orromon nem tudom,de ez eddig sosem okozott problémát. Tudom hogy nem orvosok válaszolnak itt nekem,persze köszönöm a válaszokat. De gondoltam hátha van köztetek vki aki hasonló helyzetbe volt vagy van mint én,és esetleg az illető tudja miért van.
2012. okt. 24. 08:33
 5/7 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy elvileg alacsony szokott lenni a vérnyomásom. De ritkán történik ez.
2012. okt. 24. 08:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért nem tudod az orrodon venni a levegőt? El van záródva? Ha igen, akkor ettől lehet fejfájásod, el kellene menned orr-fül-gégészetre egy röntgenre ha még nem voltál.
2012. okt. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen tudok venni az orromon levegőt csak több levegő jut be a számon mint az orromon keresztül mikor levegőt veszek.
2012. okt. 24. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!