Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felvételizni szeretnék gimibe...

Felvételizni szeretnék gimibe de nehezen megy a matek van matek tanárom és nagyjábol tudom is cak az a baj h mindíg rágörcsölök és nem tudom mit tehetnék elleni vm eccerű trükköt? CSAK NORMÀLIS VÀLASZOKAT KÉREK!

Figyelt kérdés
2012. okt. 25. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Én se szerettem a matekot, némelyik része elég rosszul is ment, de ha jobban belemélyedsz, megtalálod benne a logikát és élvezni fogod. Ha a mostani tanárod nem tudta megmutatni a matematika izgalmas oldalát, érdemes lenne váltani.

Én bölcsész vagyok, tehát elég messze áll tőlem, de ha rákoncentrálok, akkor tetszik, sok sikerélményt tud okozni. Ne görcsölj; ha egyszer ráérzel, utána szinte szórakozás. :)

(Bocsi, ezért haragudni fogsz, de szerintem a helyesírásra is fordíts még egy kis időt!)

2012. nov. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :) Bár nagyon ideges vagyok mert

mindjárt itt a felvételi

2013. jan. 13. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!