Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felfáztam és már nagyon...

Felfáztam és már nagyon kellemetlen! Légyszi valaki gyors házi gyógymód?

Figyelt kérdés

A háziorvosom csak hétfőn van bent...urológushoz sem sikerült bejelentkeznem mára.

De már nagyon kellemetlen. Folyamatosan olyan érzésem van mintha majd' bepisilnék aztán ha elmegyek alig jön, csak csöpög, és eszméletlenül csíp...Forró teát meg vizet iszok folyamatosan..

16/L


2012. okt. 28. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Meleg fürdő is jót tesz. Ha van otthon c- vitaminod napjában 2x vagy 3x vegyél be belőle, savasítja a vizeletet, nem tudnak benne szaporodni a kórokozók. Legjobb lenne antibiotikum persze. Szerintem a nagy fájdalom el fog " űzni" az ügyeletre, mert az ember lánya ilyenkor rettegve megy már el pisilni és pár cseppért szinte a falat tudná lekaparni.
2012. okt. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szegény,átérzem,nekem most múlt el. Rengeteg forró teát ittam,bekötöttem a derekam,vastag zokni. Én bevettem fájdalom csillapítót is.

Azt mondják még,hogy a sós ülőfürdő és a kamillás fürdő segít. Jobbulást!

2012. okt. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Rowatinex vény nélkül kapható, talán enyhít valamennyit a panaszaidon, de hétfőn akkor is menj orvoshoz, ha jobban leszel.
2012. okt. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha sokszor van visszatérő felfázásod a körömvirág, cickafark, nyírfalevél tea (mindegyikből egy kávéskanál) nagyon jó hatású. Nekem bevált. Mégsem gyógyszer.
2012. okt. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!